Firemní výuka


Výuka s docházením lektorů do firem, učíme jednotlivce i skupiny. Výuka může být určena jak pro jednu osobu, tak i pro malé skupinky - tj. 2-5 osob. Tato možnost v sobě zahrnuje přednosti individuální výuky při úspoře finančních nákladů. Samozřejmě naše Academia zajišťuje i firemní výuku pro větší skupinky a standardní kurzy pro veřejnost, jejichž nabídku naleznete na našich internetových stránkách.

Lektoři


Výuku zajišťují kvalifikovaní rodilí mluvčí. Vzdělání lektora dokládáme. Každý z lektorů má vynikající znalost jazyka a certifikát buď z ČR nebo zahraničí.

Kdy a kde učíme?


Výuka probíhá buď přímo ve Vaší firmě. Ale v případě zájmu můžete samozřejmě dojíždět i za lektorem. Začátek výuky, čas a frekvenci výuky si libovolně volíte dle Vašich potřeb. Nabízíme i intenzivní výuku o víkendech. Zkušební lekci Vám rádi zajistíme do 1 týdne od vašeho požadavku.

Platební podmínky a ceny


První lekce je zkušební. Celková cena kurzu se odvíjí od počtu předplacených hodin. Dojíždění lektora je po Příbrami zdarma . Výuka je zajištěna standardní písemnou smlouvou s možností vrácení peněz. Smlouva je zasílána předem poštou a je Vámi podepisována až po zkušební lekci. Fakturu za výuku můžeme vystavit na firemní údaje, takže si můžete celou částku odečíst z daňového základu. Splatnost faktury za výuku je cca do týdne po první lekci.

Ceník


Ke stažení v PDF klikněte zde.