Individuální výuka


Výuka naším lektorem v učebně Academia de Español nebo po domluvě u Vás doma, ve Vámi stanovený den a hodinu. Individuální výuka má proti výuce ve větší skupině několik výhod. Můžete si sami libovolně měnit tempo a intenzitu výuky, lektor Vám vždy na míru přizpůsobí náročnost látky a nejste při výuce omezováni méně pokročilými studenty.

Lektoři


Výuku zajišťují kvalifikovaní rodilí mluvčí. Vzdělání lektora dokládáme. Každý z lektorů má vynikající znalost jazyka a certifikát buď z ČR nebo zahraničí.

Kdy a kde učíme?


Výuka probíhá v učebně Academia de Español. Začátek výuky, čas a frekvenci výuky si libovolně volíte dle Vašich potřeb. Nabízíme i intenzivní výuku o víkendech. Zkušební lekci Vám rádi zajistíme do 1 týdne od vašeho požadavku.

Platební podmínky a ceny


První lekce je zkušební. Celková cena kurzu se odvíjí od počtu předplacených hodin. Dojíždění lektora je po Příbrami zdarma . Výuka je zajištěna standardní písemnou smlouvou s možností vrácení peněz. Smlouva je zasílána předem poštou a je Vámi podepisována až po zkušební lekci. Fakturu za výuku můžeme vystavit na firemní údaje, takže si můžete celou částku odečíst z daňového základu. Splatnost faktury za výuku je cca do týdne po první lekci.

Ceník


Ke stažení v PDF klikněte zde.